Anonse towarzyskie – jak się zmieniły

Anonse towarzyskie – jak się zmieniły

Jak zmieniły się anonse towarzyskie na przestrzeni lat? Czy nadal mają na celu łączenie ze sobą dwoje ludzi w trwałe i udane związki? Gdzie dziś szukamy ogłoszeń randkowych?

Pierwsze biura matrymonialne

Od powstania pierwszych biur matrymonialnych minęło już wiele lat i nie są one odpowiednikami dzisiejszych portali randkowych. Tak jak dawniej, dziś również spotykają się tam mężczyźni i kobiety, najczęściej w celu znalezienia partnera do trwałego związku, zamążpójścia, założenia rodziny. Często jednak oferty na portalach randkowych są zwykłymi niezobowiązującymi wpisami singli i singielek, którzy jedyne co deklarują to dobrą zabawę i chęć poznania osoby płci przeciwnej.

Dawniej biura matrymonialne znajdowały się tylko w większych miastach i były to fizyczne budynki biurowe, gdzie składało się oferty matrymonialne, na które w niedalekiej przyszłości potencjalni partnerzy bądź potencjalne partnerki odpowiadały za pośrednictwem listów.

Internet wszystko zmienił…

Dopiero od momentu powstania Internetu, zaczęły powstawać również wirtualne biura matrymonialne, które z czasem zmieniły się w tak popularne dziś portale randkowe. Obecnie oprócz anonsów towarzyskich typu: „szukam pani w średnim wieku…”, „kobieta po przejściach szuka pana do rozmów”, możemy znaleźć także anonse erotyczne oraz zwyczajne profile randkowe singli, którzy szukają miłości, przygody, przyjaźni… i nie oczekują zbyt wiele od nadchodzącej przyszłości.

Nadal istnieją rubryki w lokalnych gazetach z darmowymi ogłoszeniami towarzyskimi, a nawet strony internetowe, gdzie takie anonse możemy zamieścić, ale z tego rodzaju ofert matrymonialnych z roku na rok korzysta coraz mniej osób.

Popularność portali randkowych

Większość społeczeństwa, niezależnie od wieku, przeniosła się na łamy portali randkowych, gdzie po zupełnie darmowej rejestracji i wypełnieniu profilu randkowego, można nie tylko wystawić ofertę matrymonialną, ale również swobodnie rozmawiać z nowo poznanymi osobami, bez konieczności wysyłania tradycyjnych listów.

Mając wybór pomiędzy tradycyjnymi ogłoszeniami towarzyskimi, jakie można spotkać głównie w lokalnych gazetach i portalach ogłoszeniowych oraz portalami randkowymi, dostępnymi na skalę lokalną, krajową, a nawet światową, wybieramy tą drugą opcję. Każdy z nas idzie do przodu, szuka nowocześniejszych i lepszych rozwiązań. Wybierając portale randkowe otrzymujemy komplet usług matrymonialnych wraz z poradami randkowymi, jakie zwykle tego rodzaju serwisy umieszczają w dodatkowych zakładkach.

admin

Dodaj komentarz