Darmowe i płatne portale randkowe

Darmowe i płatne portale randkowe

Portale randkowe w zasadzie można podzielić na portale randkowe płatne, portale randkowe darmowe, a także na portale randkowe, na których istnieje system kont darmowych z płatnymi dodatkami. Warto mieć w tym temacie przynajmniej odrobinę wiedzy, zanim zabierzemy się za wybieranie portalu dla nas.

Płatne portale randkowe

Najłatwiej zacząć od płatnych portali randkowych, ponieważ jest to krótka piłka: płacisz za wejście i korzystasz. Tego typu portale są godne polecenia przede wszystkim osobom, które są zdecydowane na poważne zajęcie się internetowymi znajomościami i na stworzenie poważnego związku z kimś poznanym na takim portalu, albo przeżycie wielkiej przygody z kimś na poziomie.

Niektóre portale randkowe bywają dość drogie, chociaż ceny nigdy nie są specjalnie wygórowane i nie należy się spodziewać konieczności zaciągania kredytów. Tutaj po prostu dostajemy jakość i ciągły nadzór, który powinien kosztować, abyśmy w pełni mogli czuć się bezpiecznie.

Nadzór to bardzo ważna kwestia, ponieważ płatny portal randkowy jest miejscem, w którym odbywa się stała moderacja kont i wszystkie mechanizmy są nastawione na realne realizowanie potrzeb użytkownika w sposób minimalizujący jego niezadowolenie. Konta założone dla żartu są nieliczne i szybko znikają, osoby zachowujące się nieodpowiednio są równie szybko eliminowane, obsługa portalu jest zawsze do usług, a całość serwisu jest bardzo dobrze dopracowana i zazwyczaj przyciąga właściwie dopasowaną grafiką.

Zdarza się też, że na portalu randkowym oferującym tylko płatne usługi, panuje dokładna weryfikacja użytkowników pod kątem zadeklarowanym przez jego założycieli. To też bywa bardzo użyteczne.

Darmowe portale randkowe

Randki internetowe nie wymagają żadnej specjalnej infrastruktury ani innych niecodziennych udogodnień. Dlatego większość portali randkowych to serwisy darmowe, którym wystarczy tylko trochę reklam i czasami wysłany nam na maila newsletter. W takich serwisach też nie zostajemy pozostawieni sami sobie i jeśli zgłosimy nieodpowiedniego użytkownika, moderatorzy się nim zajmą.

Tym niemniej, trzeba mieć na uwadze, że dostaniemy tylko bardzo podstawowe funkcje. Raczej nie ma co liczyć na rozmowy głosowe czy wideo rozmowy, profile mogą być wypełnione bardzo pobieżnie, tzw. martwych dusz pewnie będzie całe mnóstwo, niedopracowane elementy też nie będą należały do rzadkości.

Jest to usługa za darmo, żaden tego typu portal randkowy nie jest w stanie nam sprzedać randki. Poznawanie ludzi i budowanie relacji to nasza działalność, a darmowy portal randkowy ma za zadanie jedynie zatwierdzanie nowych kont użytkowników, z którymi będziemy mogli nawiązywać nowe znajomości.

admin

Dodaj komentarz