Jak rozpoznać zdradę?

Jak rozpoznać zdradę?

Zdrada dotyczy w równym stopniu i kobiet i mężczyzn, choć to kobiety częściej są zdradzane i trudniej znoszą ten stan. Kiedy kobieta zostaje zdradzona, nie tylko nie potrafi się z tym pogodzić, ale również analizuje całą sytuację, szukając często winy w samej sobie. Zraniona kobieta nie potrafi na nowo zaufać, staje się podejrzliwa i bacznie obserwuje swojego nowego partnera.

Czy On mnie zdradza?

Jak właściwie rozpoznać zdradę? Jak zauważyć, że mężczyzna przestał się nami interesować? Czy tutaj kobieca intuicja może zadziałać prawidłowo? Kiedy kobieta zaczyna zauważać, że w związku dzieje się coś złego, zapala się jej czerwona lampka i zaczyna bacznie obserwować swojego partnera oraz jego codzienne zachowanie.

Relacje nie wyglądają jak zawsze, coraz częściej sprzeczacie się o błahostki, wolny czas spędzacie oddzielnie… to pierwsze sygnały, że związek jest zagrożony i trzeba zacząć działać.

Jakie są symptomy zdrady?

Jeżeli zaczynasz zauważać u swojego partnera jakieś niepokojące zachowania, widzisz że oddalacie się od siebie, warto abyś zwróciła uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest oczywiście osobisty telefon komórkowy. Jeżeli nie rozstaje się z nim nawet na chwile, a dostęp do komórki jest zablokowany dodatkowym hasłem, masz prawo sądzić, że partner coś przed Tobą ukrywa.

Oczywiście może być inny powód, dla którego Twój partner nie rozstaje się z telefonem komórkowym czy chroni dane osobowe w nim zawarte dodatkowym hasłem, jeżeli jednak zaczynasz coś podejrzewać, najwyższy czas na szczerą rozmowę.

Praca nie jest wymówką od spotkania

Oboje pracujecie do późna i coraz rzadziej macie czas na wspólne wyjścia? Kiedyś potrafiliście wyrwać się na krótki lunch, byle tylko spędzić ze sobą choć kilka chwil, a dziś każda próba spotkania kończy się kolejną wymówką? Takie oznaki z pewnością mogą sądzić o zdradzie i braku zainteresowania naszą osobą. W związku najważniejsza jest szczerość i zaufanie, jeżeli zabraknie którejś z tych cech, z pewnością dzieje się coś niedobrego.

Jeżeli masz świadomość zaufania i szczerości, nie musisz się o nic martwić. Jeżeli Twój partner kocha Cię i każdą wolną chwilę spędzacie razem, zdrada nie wchodzi w grę. Jeżeli jednak coś Cię niepokoi, partner od dłuższego czasu Cię zaniedbuje, warto po prostu szczerze porozmawiać.

Po co tkwić w związku, jeżeli tylko jednej stronie zależy na jego kontynuowaniu. Czasem lepsza jest najboleśniejsza prawda, niż oszukiwanie latami. Czasem lepiej się rozstać, poczekać jakiś czas aż zabliźnią się rany i rozpocząć nowy związek z wartościową osobą, niż trwać latami w zdradzie i kłamstwie.

admin

Dodaj komentarz