Jakie gesty świadczą o zainteresowaniu kobiety?

Jakie gesty świadczą o zainteresowaniu kobiety?

Każda kobieta jest inna i nie da jednoznacznie stwierdzić, czy w przypadku spotkania bądź randki jest ona zainteresowana Twoją osobą. Istnieją jednak pewne reguły, dzięki którym będziesz mógł mieć choć trochę pewności, że kobieta jest Tobą zainteresowana.

Sposób kontaktowania się

Zwykle kobieta nie inicjuje kontaktu wprost, raczej prosi o pomoc przy remoncie, namawia Cię do przeglądu jej samochodu. Wynika to ze starego przeświadczenia kobiet, że pierwszy krok należy do mężczyzn. Możesz spotkać również kobietę bardziej bezpośrednią, dla której nie będzie żadnym problemem zaproszenie Cię na kawę czy do kina. Najważniejsze, że relacja zawiązuje się i umawiacie się na randkę.

Umów się na randkę…

Kiedy już umówisz się na randkę i ona przyjdzie, z pewnością jest tobą zainteresowana. Samo spotkanie jest ciekawe i wasza relacja rozwija się w dobrym kierunku.

Mógłbyś poczuć niepokój, gdyby w ostatniej chwili odwołała spotkanie, gdyby zrobiła to kilka razy pod rząd, ale jeżeli przyszła, to znaczy że jej na Tobie zależy.

Jej zachowanie wiele mówi…

Jeżeli trafi Ci się kobieta naprawdę odważna i otwarta, z pewnością nie zauważysz w jej zachowaniu nic niepokojącego. Jeżeli jednak będzie choć trochę nieśmiała, spięcie i niepewność będą naturalnymi odruchami, które nie powinny Cię niepokoić.

Także na podstawie mowy ciała, możesz ocenić co ona myśli i czuje. Spogląda w Twoją stronę ukradkiem? Spuszcza wzrok, gdy czuje przypływ rumienienia się na twarzy? To również naturalne zachowania kobiece, szczególnie na początku waszej znajomości.

Dotyk i flirt

Wszystkie jej gesty przemawiają za zainteresowaniem Twoją osobą. Nie musisz się zatem obawiać odrzucenia bądź odmowy w przypadku kolejnych spotkań. Z czasem będzie tylko łatwiej. Chwile pierwszego dotyku, kiedy nie będzie cofała dłoni przed Twoją dłonią. Bardziej skryty bądź otwarty flirt. Pierwsze pocałunki i przytulenia.

Każdy następny krok będzie was prowadził do trwałej relacji w związku. Poznacie się bliżej, będzie chciała przedstawić Cię swoim znajomym, a na Twój widok zawsze będzie się promiennie uśmiechać. Jeżeli ty również jesteś nią zainteresowany, możecie spróbować zbudować związek, a jeżeli jest to wielka miłość, z pewnością z czasem staniecie na ślubnym kobiercu.

admin

Dodaj komentarz