Kiedy będziemy mieli pewność, że to właśnie ta osoba?

Kiedy będziemy mieli pewność, że to właśnie ta osoba?

Spotkania w Internecie są bardzo przyjemne i portal randkowy można określić dobrym sposobem na spędzanie czasu w sieci, zupełnie niezależnie od naszych sukcesów w kwestii znalezienia kogoś wyjątkowego. Mimo wszystko, nie powinniśmy się oszukiwać, że jedynie gonienie króliczka jest tutaj naszym podstawowym celem.

Portal randkowy odwiedzamy po to, żeby znaleźć kogoś wartościowego i nawet jeśli początkowo ma to być tylko wartościowa zabawa, z tyłu głowy zawsze będzie nam zależało na wartościowym związku. Gdy już znajdziemy osobę na odpowiednim poziomie i pasującą do nas, warto ją przy sobie zatrzymywać. Pytanie tylko, kiedy właściwie będziemy wiedzieli, że trafiliśmy na odpowiednią osobę?

W świecie klęski urodzaju

Klęska urodzaju to coś, co charakteryzuje wszystkie dobre portale randkowe. Nie powinno nas dziwić, że jednocześnie będziemy prowadzili przyjemne rozmowy z kilkoma, a może nawet kilkunastoma osobami i to nawet wtedy, kiedy należymy do osób nieśmiałych, a więcej zyskujemy dopiero po bliższym poznaniu. W takiej sytuacji łatwo jednak o odrobinę zagubienia.

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie odkrywa się w czasie randek internetowych, jest bowiem łatwość flirtu i nawiązywania kontaktów. Zwłaszcza osoby, które do tej pory naprawdę miały z tym problemy, potrafią być przytłoczone nowymi warunkami. Trzeba mieć na uwadze przede wszystkim to, że łatwość jednej czy dwóch rozmów nie oznacza jeszcze wcale, że znaleźliśmy dla siebie drugą połówkę na resztę życia.

Prawdziwe randki to podstawa

Dlatego właśnie najlepiej jest traktować randki w Internecie jako swojego rodzaju casting na randki w Krakowie, czy w innym wielkim mieście, czyli na randki w prawdziwym świecie. To właśnie randki Kraków w realu będą prawdziwymi wyznacznikami tego, czy z drugą osobą się dogadujemy, czy jej charakter jest dla nas odpowiedni i czy nadajemy na tych samych falach.

Powiedzmy to sobie szczerze, prawdziwe budowanie związku zaczyna się dopiero od momentu pierwszego spotkania i nie należy oczekiwać, że proces poznawania się poprzez Internet będzie dobrym fundamentem dla przyszłej miłości. Rozmawianie na odległość i za pośrednictwem sieci, jest na pewno warunkiem koniecznym rozmowy i pierwszej randki w cztery oczy, ale na pewno nie jest warunkiem wystarczającym.

Cały czas musimy mieć z tyłu głowy fakt, że ludzie są inni na odległość niż kiedy spotykamy się z nimi w cztery oczy. Jest to zupełnie naturalne, ponieważ nasze zachowanie jest wypadkową nas samych i okoliczności, w których się znajdujemy.

admin

Dodaj komentarz