Mężczyzna zainteresowany – objawy

Mężczyzna zainteresowany – objawy

Mężczyźni mają już to do siebie, że jeśli zauważą chociażby cień zainteresowania ze strony kobiety, niczym psy myśliwskie na polowaniu, będą to zainteresowanie odwzajemniać i puszczą się w pogoń. Nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z prawdziwym zainteresowaniem, ponieważ zwłaszcza na portalach randkowych nie ma najmniejszego problemu z inicjowaniem kilkunastu znajomości na raz.

Mężczyzna zapisze sobie imiona, zrobi krótki notatki i już jest jakaś szansa, że może będzie coś z takiej znajomości miał. Nikt przecież nie obiecuje na pierwszej randce online małżeństwa i dzieci. Z drugiej strony jest jednak kobieta, która nie jest zainteresowana pustym flirtem, sportem dla sportu. Jak powinna rozpoznawać realne zainteresowanie mężczyzny?

Inicjuje kontakt

Mężczyzna zainteresowany będzie starał się inicjować kontakty z kobietą. Będzie pisał, nawet jeśli akurat nie musi odpisać, będzie zapraszał na randki internetowe i nagabywał w inny sposób. Nie będzie oczywiście nachalny i nie będzie składał dwuznacznych propozycji, ponieważ to jest akurat cecha samca, który zainteresowany nie jest, ale nadarzającą się okazją na pewno nie pogardzi.

Jest zainteresowany kobietą

Zainteresowanie to coś innego. Mężczyzna interesuje się ładną kobietą idącą po chodniku, ale jeśli jest naprawdę zainteresowany, będzie chciał o niej sporo wiedzieć. Czasami niezbyt rozgarnięci w kwestii randek online panowie tego typu działania prowadzą wręcz niemal jako przesłuchanie. Są po prostu realnie zainteresowani.

Będzie mówił o sobie

Mężczyźni lubią mówić o sobie, ale zazwyczaj nie potrzebują się wypowiadać, kiedy dany temat nie jest bezpośrednio związany tematycznie z czymś, co już wypłynęło. Sytuacja, w której mężczyzna opowiada o swoim dniu lub wspomina coś w rozmowie z kobietą to dobry sygnał zainteresowania. Takie działania po prostu nie zdarzają się w sytuacji, kiedy mężczyzna nie jest zainteresowany i akurat omawia cenę paliwa bądź ostatni mecz.

Proponuje klasyczne randki

To akurat jest kwestia trochę mniej oczywista, ponieważ portale randkowe często ułatwiają wygodne komunikowanie się poprzez randki online i kultura niektórych portali zachęca, by taką znajomość przynajmniej przez jakiś czas ograniczać do Internetu. Tym niemniej, zainteresowani panowie raczej nie chcą czekać za długo na spotkanie twarzą w twarz i będą to w miarę szybko proponować.

admin

Dodaj komentarz