Profil randkowy a galeria zdjęć

Profil randkowy a galeria zdjęć

Nieraz spotykamy się z sytuacją, gdy profil randkowy świeci pustkami, opatrzony jest jednym bądź dwoma zdaniami opisu i oczywiście nie ma tam zamieszczonego żadnego zdjęcia.

Portale randkowe są pełne takich pustych profili, a osoby rejestrujące się w portalu randkowym i nie zamieszczające opisu ani zdjęć, zwykle nie są zainteresowane zawarciem trwałej znajomości bądź mają coś do ukrycia.

Jeżeli decydujesz się na założenie profilu randkowego, zamieść wiele fotografii, najlepiej aktualnych, aby jak najbardziej odzwierciedlały Twoją osobę i prezentowały się w różnym świetle. W dwudziestym pierwszym wieku każdy korzysta z Internetu, zamieszcza w nim własne fotografie, a nawet jeżeli tego nie robi, jego fotka może trafić tam zupełnie przypadkowo, chociażby z lokalnej imprezy okolicznościowej.

Zamieszczanie zdjęć jest ważne

Zamieszczanie zdjęć powinno być ważne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, choć to płeć męska należy do wzrokowców, którzy najbardziej zwracają uwagę na detale. Zdjęcie bez właściwej ostrości, w oddali bądź w tłumie innych znajomych, nie zostanie zauważone, a nawet może zostać zupełnie pominięte jako mało interesujące.

Jeśli decydujesz się na założenie profilu w portalu randkowym musisz wiedzieć, że wstawienie właściwej fotografii to niezbędny krok do sukcesu. Chcesz poznać miłość swojego życia, ale nie masz czasu na tradycyjne wyjścia do klubów czy pubów? Postaw swoje karty na portal randkowy, zarejestruj się, wstaw ciekawy opis i nie zapomnij o równie ciekawych fotografiach. Chcesz spotkać miłość na swoje drodze? Musisz jej skutecznie pomóc, poprzez właściwe zaprezentowanie się w serwisie randkowym.

Mężczyzna jest wzrokowcem – to pewne

Mężczyźni jak wiadomo, należą do grupy wzrokowców, którzy wszystko oceniają po okładce. Tak dzieje się też w przypadku kobiet, a dokładniej w przypadku kobiecych profili randkowych. Jeżeli znajdują się w nim zdjęcia uroczych i młodych dziewczyn, komentarze i oceny nie mają końca.

Jeżeli profil jest pusty, pusta także jest rubryka z komentarzami. Dodatkowo warto na swoich fotografiach pokazać choć część własnego charakteru. Modnisie, dziewczyny fitness, okularnice, chłopczyce czy kobiety intelektu, każda z nas jest inna, a po dodaniu właściwych fotografii, przyciągniemy do swojego profilu właściwych mężczyzn.

Po co tracić czas na facetów którzy do nas nie pasują? Czy warto ukazywać swoją osobowość w innych barwach? Nawet najmniejsze kłamstwo na temat naszej osobowości, prędzej czy później wyjdzie na jaw, a rozczarowania z obu stron bywają nieprzyjemne wręcz bolesne, dlatego warto od początku znajomości być uczciwym.

admin

Dodaj komentarz