W jaki sposób skutecznie poderwać faceta?

W jaki sposób skutecznie poderwać faceta?

Z pewnością nie raz się zastanawiałaś, jakich sztuczek użyć, aby facet który ci się podoba, zwrócił na Ciebie uwagę. Jeżeli nadal pragniesz zdobyć względy u faceta, który Ci się podoba, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

Zwiększ swoje szanse na realną znajomość z wymarzonym facetem. Jeżeli Ty również mu się podobasz, stworzycie wspaniały i udany związek!

Rozpoznaj sytuacje

Warto wcześniej rozpoznać sytuację, zastanowić się czy to właściwy facet. Sprawdzić dokładnie czy jest stanu wolnego i czy na pewno do na pasuje. Jeżeli zamierzymy się na cel, który od początku jest nie do osiągnięcia, z pewnością nie uda nam się poderwać faceta. Zwykle w takiej relacji obie strony powinny wykazywać zainteresowanie i zerkać na siebie ukradkiem. Jeżeli nawiążecie pierwszy kontakt wzrokowy, mężczyzna jest już Twój. Szczególnie kiedy trafisz na nieśmiałego mężczyznę, musisz wiedzieć ze czasem wystarczy jedno spojrzenie. Nieśmiały facet nie jest zbyt wylewny, a skierowanie wzroku w stronę kobiety, która mu się podoba to ogromny wyczyn z jego strony.

Przyciągnij go wzrokiem!

Pierwszy kontakt wzrokowy za wami? Wasze spojrzenia spotkały się więcej niż jeden raz? Wszystko jest zatem na dobrej drodze, abyście zaczęli się spotykać. Kolejny krok należy do Ciebie. Przyciągnij go do siebie jeszcze bardziej poprzez zmianę wyglądu, przefarbuj włosy, ubierz wyjątkowo modny i wyzywający strój, zainspiruj go nowym zapachem perfum. Jeżeli zrobisz coś, co jeszcze bardziej przykuje jego uwagę, Twoje starania zostaną wynagrodzone. Jeżeli na koniec poczęstujesz go wspaniałym uśmiechem, gwarantuje Ci, że niebawem umówicie się na randkę.

Kolejny krok to zdobycie potrzebnej wiedzy

Kiedy już będziecie mieli za sobą pierwsze spojrzenia i uśmiechy, najwyższa pora abyś poszerzyła swoją wiedzę o tym mężczyźnie. Znajdź sposób aby zdobyć jego adres, stałe miejsca spędzania wolnego czasu oraz informacje o jego zainteresowaniach i pasjach. To kolejny krok do nawiązania znajomości, albowiem za pośrednictwem „przypadkowego” spotkania w miejscu gdzie on właśnie bywa, będziecie mogli porozmawiać i umówić się na pierwszą randkę.

Nieśmiały facet nie zaprosi Cię na randkę

Musisz wiedzieć, że jeżeli mężczyzna który Ci się podoba jest wyjątkowo nieśmiały, nie będzie umiał zaproponować pierwszego spotkania. W takiej sytuacji wszystko pozostaje w Twoich rękach. Nie warto w takiej sytuacji słuchać stereotypowych przekonań, że tylko mężczyzna może zrobić pierwszy krok. Żyjemy w XXI wieku, w epoce równouprawnienia i swobodnego zawierania znajomości.

Jeżeli uda Ci się nawiązać z mężczyzną kontakt wzrokowy, doprowadzisz do pierwszej rozmowy, możesz również zaproponować spotkanie. Takie zachowanie w żaden sposób nie zostanie źle odebrane przez faceta, którego właśnie zdobyłaś.

admin

Dodaj komentarz