W poszukiwaniu swojej drugiej połowy

W poszukiwaniu swojej drugiej połowy

Poszukiwanie osoby, która będzie dopełniała nasze życie, wcale nie jest takie proste. Jak się za to najlepiej zabrać, żeby mieć realne szanse na sukces i przerwać passe obecnych niepowodzeń?

  1. Poszukaj kogoś o podobnych zainteresowaniach do Twoich, a najlepiej uda ci się to w miejscu, które lubisz i które Cię interesuje.
  2. Eksperymentuj z nowymi miejscami. Tam, gdzie byłeś do tej pory, nie udało się nikogo znaleźć, więc trzeba poszukać także gdzieś indziej.
  3. Wszelkiego rodzaju wyjazdy, te w pracy czy w w szkole, są znakomitym czasem do poznawania nowych ludzi.
  4. Jak najczęściej wychodź do ludzi. Miłości nie da się znaleźć w czterech ścianach, pomijając portale randkowe. Znacznie łatwiej o kogoś ciekawego jest na jakimś lokalnym wydarzeniu lub po prostu przypadkiem w czasie odwiedzania zupełnie dowolnego miejsca. Życiem bardzo często rządzi właśnie przypadek.
  5. Miej otwarte oczy. Często miłość spada nam na głowę zupełnie znienacka i ważne jest, żeby jej tak po prostu nie przegapić.
  6. Nasi przyjaciele mają swoich znajomych. Nasza rodzina też ma kolegów i koleżanki. Takie kręgi to znakomite okazje do znajdowania nowych ludzi.
  7. Rozglądaj się dookoła siebie. Dosłownie. Bardzo często nasze życie toczy się określonymi ścieżkami i chociażby w drodze z pracy do domu mijamy wiele osób, które są równocześnie blisko i tak jakby na innej planecie. Zobacz, kto jedzie z Tobą razem autobusem albo rozejrzyj się po sklepie, gdzie w drodze do domu robisz drobne zakupy.
  8. Daj znać o sobie. Założenie profilu na portalu randkowym to świetny sposób na poznanie kogoś. Poinformowanie znajomych, że się kogoś szuka, też może być bardzo owocne.
  9. Miłość jest wszędzie i nawet jeśli dziwne by było zapoznawanie kogoś w kolejce na poczcie, niby dlaczego miałoby to być miejsce tak złe?
  10. Sieć internetowa to cudowne miejsce do poznawania nowych osób. Nie tylko portale randkowe i randki internetowe, ale też mnóstwo innych portali tematycznych i ogólnie każda strona, na której można dodać coś od siebie. Takich serwisów jest naprawdę wiele.

W tym wszystkim należy jednak zachowywać pewną ostrożność i nie rzucać się na każdą możliwą opcję. Nachalność w miejscu pracy czy łamanie konwenansów w innym podobnym miejscu może doprowadzić do sytuacji, w której będziemy potem odczuwać realny dyskomfort. Prezentowanie się jako osoba zdesperowana w poszukiwaniu miłości, też może być bardzo niekorzystne dla nas, bo kto chce desperata czy desperatkę?

admin

Dodaj komentarz