Zasady budowania profilu na portalu randkowym

Zasady budowania profilu na portalu randkowym

Wybierając się na randki internetowe i randki klasyczne, szukając miłości w swoim życiu, trzeba przede wszystkim być sobą, bo inaczej jedyny możliwy sukces to zbudowanie związku nieprawdziwego, w którym będzie inna osoba, nie prawdziwi my.

Nie oznacza to oczywiście, że tworząc profil randkowy na portalu randkowym możemy napisać cokolwiek, co tylko przyjdzie nam na myśl. Byłby to strzał w stopę. Do randek internetowych chcemy zachęcić ciekawe osoby, którym będzie odpowiadał ktoś taki jak my. Jak się zatem za to zabrać?

Każdy portal randkowy jest inny, ale…

Oczywistym jest, że na każdym portalu randkowym budowanie profilu będzie wyglądało trochę inaczej. Dlatego nie można po prostu stwierdzić, że tu trzeba wpisać to, a tam trzeba napisać tamto. Nie o to chodzi. Ważne jest, żeby kierować się określonymi zasadami budowania profilu. Obejmuje to też polskie randki za granicą, które czasami uchodzą za zupełnie osobny świat, ale wcale tak nie jest. Podkreślmy jeszcze raz, że nasze zasady odnoszą się też do polskich randek za granicą.

Zasady budowy profilu

Najważniejsze zasady budowy profilu to:

  • Humor;
  • Pewność siebie;
  • Indywidualizm;
  • Pokazanie opcji;
  • Budowanie atrakcji.

Humor, pewność siebie i indywidualizm to dość oczywiste cechy. Są one mocno ze sobą połączone, ponieważ nie ma wielu tak indywidualnych cech, jak humor, a do tego trzeba się postarać o coś wyjątkowego, żeby faktycznie tym humorem zabłysnąć. Wymaga to też pewności siebie. Znacznie trudniejsze w praktyce jest to, co określone zostało jako pokazanie opcji oraz budowanie atrakcji.

Obie te cechy także się w dużej mierze zazębiają, ponieważ osoba atrakcyjna to osoba, która ma wiele opcji i nie jest tak, że jeśli tylko ktoś jej odpisze na wiadomość, to od razu będzie się rzucała komuś takiemu w ramiona.

Dla kobiet jest to zazwyczaj bardzo proste, a nawet naturalne, ponieważ kobiety mogą spodziewać się znacznie większej uwagi ze strony mężczyzn niż przebiega to w drugą stronę. Już sam fakt bycia kobietą jest atrakcyjny.

W przypadku panów trzeba się trochę bardziej postarać i trzeba też uważać, ponieważ bardzo łatwo jest wpaść w tony zbytniej pewności siebie lub zalatujące niedojrzałością, co oczywiście nigdy nie będzie właścicielowi profilu w najmniejszym nawet stopniu sprzyjało.

Co zatem zrobić w praktyce? Postarać się najlepiej, jak tylko potrafimy, a potem weryfikować nasz profil, rozbudowywać go i poprawiać. Nie musi być pierwszego dnia od razu idealny.

admin

Dodaj komentarz